Čistenie odpadov a kanalizácie – spoľahlivo so zárukou odvedenej práce. Krtkujeme NONSTOP

Najlacnejšie krtkovanie odpadov a kanalizácie v Bratislave

_

Pôsobíme v Bratislavskom kraji.

Bratislava / Pezinok / Modra / Senec / Malacky

Krtkovanie - čistenie upchatých odpadov a kanalizácie

Havarijné čistenie upchatého odtoku profesionálnou technikou

Čistenie odpadov najmodernejšou technikou. Neexistuje kanalizácia, ktorú by sme nezvládli prečistiť – opraviť – zmonitorovať – vytrasovať či už je mestská na hlavných prípojkách alebo domové odpady či prípojky.

Máte upchatú kanalizáciu alebo odpad a potrebujete ho vyčistiť? Hľadáte firmu s dlhoročnou praxou a s najlepšími cenami za krtkovanie? Už nehľadajte, práve ste ju našli!

Sme Vaším riešením pre čisté odpady a kanalizácie za najlepšie ceny v Bratislavskom kraji. (Bratislava / Pezinok / Modra / Senec / Malacky)

Komplexné služby v oblasti kanalizácia - voda

Upchatý odtok? WC – záchod? Vaňa? Drez? Umývadlo? Pisoár? Hľadaté najlepšie krtkovanie?

Krtkovanie – čistenie upchatého odpadu v Bratislave a okolí

Elektromechanické krtkovanie upchatého odpadového potrubia

Pre malé priemery kanalizácií a odpadov z drezov, vaní či umývadiel ponúkame elektromechanické čistenie (špirálou). Na čistenie používame špeciálne špirály, na ktoré sa nasadzujú koncovky podľa nutnosti použitia (rôzne nadstavce, hroty a frézovacie hlavice na upchatú kanalizáciu, na vytiahnutie predmetu z kanalizácie a pod.).

Elektromechanické čistenie odpadov sa vykonáva za použitia motorovej frézy s výmennými hrotmi, ktoré sa menia podľa upchatia či zanesenia potrubia. Krtkovanie špirálou sa volí tam, kde sú menšie odpady, hovoríme teda o kuchynských drezoch, toaletách, umývadlách, vaniach a sprchovacích kútoch s priemermi od DN 32 až DN 125, s 90 stupňovými kolenami. Zariadenie na krtkovanie je vybavené indukčným motorom, ktorý roztočí a rozvibruje oceľovú strunu, ktorá potom uvoľňuje usadeniny a nánosy na kanalizačnom a odpadovom potrubí. Výhody, ktoré sa spájajú s elektromechanickým čistením odpadov, sú predovšetkým rýchle nasadenie a jednoduchá manipulácia, a navyše nespôsobí vyplavenie splaškov ako pri vysokotlakovom čistení. Ďalej potom hovoríme o suchom spôsobe, čo nám uľahčí prácu. Profesionáli ako sme my, dokážu kombinovať rôzne metódy a ak je to potrebné, napríklad pri opakovanom upchatí kanalizácie možno využiť aj kontrolu odpadu kamerou, ktorá nám poskytnete presný obraz, a identifikuje problém.

Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie je veľmi efektívny a lacný postup čistenia upchatej kanalizácie. Je to najmodernejší spôsob čistenia kanalizácie a to s najväčšou účinnosťou. Vysokotlakové spôsoby čistenia kanalizácie sú svojím silným výkonom schopné odstrániť zatvrdnuté usadeniny, upchaté odpady a iné. Používame modernú techniku, ktorá je nám nápomocná v prípadoch upchatej kanalizácie alebo upchatého odpadu.

Tam, kde to nie je možné, použijeme účinnejšie čistenie, a to vysokotlakové čistenie kanalizačného potruiba, kedy je voda vháňaná pod vysokým tlakom do všetkých kútov potrubí, a efektívne sa tak zbavíte usadenín. Tlakové čistenie odpadov odporúčame pri prevencii pokiaľ je na rúrkach po obvode pevná usadenina. Zariadenie na čistenie umožňuje, že sa môžeme dostať priamo k miestu nech sa nachádza kdekoľvek a môžeme zvoliť najoptimálnejší variant na odstránenie upchávky. Tlakovo môžeme vyčistiť skoro všetky priemery ležatého ale aj zvislého kanalizačného potrubia od DN 110 až po DN 600, pričom prietok vody dosahuje pri čistení až 75l/min a 200bar. Samozrejme vieme čistiť aj väčšie priemery potrubí po dohode. K dispozícii máme veľké množstvo čistiacich trysiek pre rôzne druhy znečistenia v potrubí. Vysokotlaková čistiaca technika je zabudovaná v skriňovom type dodávky odkiaľ sa čerpá voda, ktorá je vháňaná vysokotlakovým čerpadlom do hadíc a trysiek a odplaví upchávku v odpade.

Čistenie odpadov nestačí ? Frézovanie potrubia kanalizácie od veľmi tvrdých usadenín | Čistenie lapačov tukov

Pre frézovanie zvislej a ležatej kanalizácie používame širokú škálu špeciálnych frézovacích hlavíc poháňaných buď tlakovou vodou alebo strojným perom. Veľmi ostrá brúsna fréza dokáže obrúsiť z vnútornej steny kanalizačného potrubia nalepené kusy zatvrdnutej malty, napadanú stavebnú suť, korene a iné usadeniny ako sú napríklad zatvrdnuté tukové vrstvy, ktoré odolávajú samotnému lúču tlakovej vody.

Nepomáha čistenie odpadov - krtkovanie? Máme najmodernejšiu technológiu na monitorovanie potrubia kanalizácie. Kontrola odpadu kamerou so záznamom na DVD / USB.

Monitoring potrubia kanalizácie vykonávame v Bratislave a okolí pomocou trasovacej sondy, čo je vlastne kamera na dlhom elektrickom kábly prenášajúca obraz na farebný monitor. Naši odborní pracovníci vyhodnocujú tieto zábery a presne lokalizujú miesto, rozsah poškodenia a navrhnú najlepší spôsob opravy od prepchávania až po výmenu veľmi opotrebovaného alebo nebodaj prasknutého potrubia. A nielen to! Pretože pri monitoringu kanalizácie – kamerové skúšky potrubia nemusí ísť len o lokalizovanie havarijného problému. Zisťuje sa ním aj celkový stav potrubia a jeho častí.

Naši skúsení pracovníci sú licencovaní a vysoko vyškolení na to, aby riešili všetko od bežných opráv inštalácií až po najrozsiahlejšie inštalatérske práce. Monitoringom kanalizácie tiež pozorne skontrolujeme stav vašich kanalizačných potrubí, aby sme zistili, či predchádzajúce opravy boli vykonané kvalitne alebo, či je potrebné vykonať dodatočné korekcie už opravovaného potrubia.

Kedy vykonávame monitoring potrubia kanalizácie?

 • Zisťovanie trasy kanalizácie v súčinnosti s trasovaním zariadením
 • Vyhľadanie kolien kanalizácie, revíznych šácht a ďalších prvkov na kanalizácii
 • Zistenie možných deformácií a trhlín na potrubí
 • Zisťovanie spádu kanalizácie
 • Kontrola kanalizácie po uskutočnenej oprave – kontrola odpadu kamerou
 • Zistenie príčiny upchatia kanalizácie
 • Opakované upchávanie kanalizácie
 • Monitoring súčasného stavu kanalizácie (napríklad pred rekonštrukciou)
 • Prepadnutý terén v blízkosti trasy kanalizácie
 • Zápach v objekte
 • Preberanie kanalizácie po výstavbe, kolaudácii
 • Monitoring súčasného stavu kanalizácie ako prevencia – kamerové skúšky potrubia
 • Vlhnutie stien
 • Zatekanie splaškovej alebo dažďovej vody do objektu

Trasovanie a lokalizácia odpadového potrubia - kanalizácie

Trasovanie potrubia kanalizácie slúži na zistenie aktuálneho stavu potrubných systémov. Kvalitný lokalizátor dokáže pomerne ľahko a rýchlo zistiť, kde a prečo dochádza k upchávaniu potrubia, odhalí príčiny prepadania terénu, zarastania stupačiek, príčiny vzniku zápachu v objektoch, vyhľadá skryté šachty, zaústenie do hlavného kanalizačného systému alebo do máp nezakreslenú kanalizáciu. Trasu kanalizácie, ktorá nie je zakreslená do máp, sme schopní vytýčiť pomocou sondy a detektora. Sondovanie je používané tiež k presnej lokalizácii kritických miest spôsobujúcich poruchy na kanalizácii. Sondu je možné upevniť na nástrčnú alebo samochodnú kameru, ale aj na mechanické frézy a tlakové zariadenia. V rámci služby trasovanie kanalizácie ponúkame aj možnosť nahrávania celého inšpekčného úkonu.

Trasovanie a lokalizáciu používame pri:

 • Pri chýbajúcej projektovej dokumentácii starých budov alebo iných objektov
 • Neodborne nainštalovaný odtok, kanalizácia
 • Možné závaly
 • Deformácie potrubí
 • Zúženie prietoku rúry
 • Zlé spádovanie
 • Rizikové úseky kanalizácie
 • Meranie priemeru kanalizačných prípojok
 • Meranie veľkosti trhlín
 • Meranie kvality potrubia

Čistenie odpadov a všetky naše služby poskytujeme pre :

bytových zákaznikov,bytové spoločenstvá,rodinné domy,spoločenstvá,neziskové organizácie,reštaurácie,bary,hotely,ubytovne,školy,nakupné a logistické centrá,
priemyselné objekty,zariadenia pre seniorov, nemocnice, penzióny, taxislužby, kaderníctva, HVAC, zariadenia miest a obcí a samospráv,zahradné objekty,štátne inštitúcie,športové zariadenia podnikatelské subjekty a veľa iných…

Prečístíme:

domové prípojky kanalizácie, bytové stupačky, výlevky, umývadlá, WC, pisoáre, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, guličky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, prečkové sifóny, odtokové prípojky, ležaté ale aj zvislé kanalizačné potrubia, dažďové zvody a iné.

Už sme12rokov na trhu
Viac ako35000Spokojných klientov
Máme pre Vás5vozidiel havarijnej služby
Monitoring2569metrov potrubia kanalizácie
Lokalizácia785metrov odpadového potrubia

Máme dlhoročné skúsenosti …

Krtkovanie odpadov Bratislava

Prečo si vybrať krtkovnaie – čistenie odpadov nás?

 • Dlhoročné skúsenostiZa 12 rokov existencie sme obslúžili viac ako 35 000 spokojných zákazníkov
 • Najmodernejšia technikaMáme k dispozícii tú najlepšiu techniku na všetky služby v oblasti kanalizácia a voda
 • RýchlosťZásah havarijnej služby do 60 minút
 • Odbornosť v oboreVieme vyriešiť aj tie najzávažnejšie problémy s vodovodom a kanalizáciou
 • PripravenosťNa všetky situácie sme pripravení. Disponujeme 5 vozidlami havarijnej služby
 • Cenová dostupnosťU nás nájdete najvýhodnejší pomer kvalita / cena. U nás platíte vždy iba za prácu nie za hodinu.
 • Platba kartouDisponujeme terminálom pre pohodlné zaplatenie platobnou kartou.
 • PoistenieNaša spoločnosť je poistená pre prípadné škody na majetku.

Profesionálne čistenie odpadov a kanalizácie Nonstop

Naša havarijná služba je Vám k dispozícií 365 dní v roku, 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Čistenie upchatých odtokov a kanalizácie najmodernejšou technikou s vyškolenými pracovníkmi.

Havarijná služba Bratislava

Nodteká odpad ? Domáce čistenie odpadov nepomáha?

Neváhajte nás kontaktovať

Dobrý deň, mali sme problém s neodtekanim záchoda, našli sme si cez internet firmu HSN podľa vynikajúcich recenzií. Po telefonickej dohode na presný termín prišli, všetko zmonitorovali, prečistili, našli problém, ponúkli možnosti riešenia. Veľmi sme boli spokojni aj s prístupom aj s komunikáciou. Firmu určite odporúčame.

DanicaBratislava

Vynikajúca spolupráca, oborne a precízne vykonaná práca (monitoring, očistenie kanalizácie betónom zanesená 3/4 profilu DN 125), rýchle vybavenie. Pred zahájením prác mi bol dostatočne vysvetlený technologický postup a rozdiely oproti iným metódam. Vrele odporúčam.

ElenaPezinok

Z 5 čísiel o 23.00 mi dvíhol veľmi milý pán do 20imut bol u mňa vyriešil problém s upchatým wc Môžem len odporúčať túto havarijnú službu čistenia odpadov!!! 5 hviezd za mňa určite!
Profesionálny prístup,rozumná cena,rýchla reakcia. Odporúčam . ĎAKUJEM

RomanSenec

Havarijné čistenie upchatých odpadov - lokality pôsobnosti :

Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Šamorín

Pohraničné oblasti Rakúska a Maďarska

Berg, Hainburg An Der Donau, Kittsee, Edelstahl, Wolfshtal, Markthof, Schlosshof, Prellenkirchen, Parndorf

Rajka, Dunakiliti, Mosonmagyaróvár, Bezenye, Dunasziget, Halászi, Kisbodak

MODRA, PEZINOK, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

SENEC, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie

MALACKY, Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Závod, Zohor – Vojenský obvod, Záhorie