Oprava vodovodu – vodovodného potrubia kanalizácie na kľúč. Sme tu pre Vás NONSTOP 24/7

OPRAVA a VÝMENA VODOVODU na kľúč

_

Pôsobíme v Bratislavskom kraji.

Bratislava / Pezinok / Modra / Senec / Malacky

Komplexné opravy vodovodu a vodovodných potrubí na kľúč za výhodné ceny. Opravíme prasknuté, zamrznuté alebo inak poškodené potrubie.

Prasknutý alebo inak poškodený (napr. zamrznutý) vodovod spôsobí neočakávané problémy. Keď sa prejavia, skomplikujú vám situáciu v domácnosti či vo firme. Porucha vodovodu si vyžaduje okamžitú nápravu. Vďaka bohatým skúsenostiam a profesionálnej technike ju spoľahlivo odstránime.

Postaráme sa o celý proces. Od lokalizácie problému až po povrchové úpravy a odvoz odpadu. Získate efektívne riešenie na mieru podľa závažnosti, dostupnosti terénu a vašich požiadaviek. Odborný a bezpečný zásah zaistia skúsení a kvalifikovaní pracovníci.

Oprava vodovodu  | Komplexné služby od skúseného týmu

Naša práca pri oprave vodovodu sa začína analýzou a diagnostikou problému. Na základe týchto zistení určíme odborné riešenie na mieru, ktoré vám najviac vyhovuje. A to vzhľadom na terén, podmienky a rozsah poškodenia.

Zabezpečíme komplexné služby. Od úvodnej analýzy až po povrchové úpravy a odvoz stavebného odpadu. Tieto práce zahŕňajú zváranie, lisovanie ocele a iných materiálov, montáž prírubového potrubia, opravu stúpačiek, osadenie vodomernej šachty, montáž potrebných zariadení či rekonštrukciu vodovodnej prípojky.

Základom komplexného servisu je kvalitné náradie. Používame ho nielen pri samotnej oprave vodovodných sietí, ale už pri diagnostike a lokalizácii poruchy. V rámci profesionálnej techniky disponujeme minibagrom aj traktorbagrom.

Návrh a realizácia vodovodných potrubí

Spoločnosť HSN Servis s.r.o sa okrem kanalizácií venuje aj problematike vody a vodovodných potrubí.
Zabezpečíme pre Vás tak isto ako pri kanalizácií zameranie trasy vodovodného potrubia, budujeme vodovodné, kanalizačné prípojky, Taktiež sa zameriavame na rekonštrukciu vodovodných potrubí a s tým spojenými výkopovými prácami, buď ručnými alebo mechanickými podľa konkrétnej situácie a miesta poruchy.
Jedným z dôležitých predmetov našej činnosti, ktorý Vám pomôže ušetriť peniaze je aj zameranie úniku vody. Zameranie úniku vody sa vykonáva pomocou korelačnej metódy (zvuková metóda) a v prípade plastového potrubia je využívaná plynová metóda, kedy sa do potrubia napúšťa plyn a podľa zápachu sa zisťuje odkiaľ uniká.
Po zistení úniku vody samozrejme na základe žiadosti zákazníka zrealizujeme opravu a po odstránení poruchy vystavíme protokol, na základe ktorého si môže zákazník nárokovať voči Vodárenskej spoločnosti odpočet stočného z fakturácie.

Oprava úniku (netesnosti)

Vykonávame opravy úniku (netesnosti)

 • únik na potrubí, na zvare
 • únik na prírube (prírubovom spoji),
 • únik na uzávere,
 • únik na ostatných častiach potrubia,
 • tlakovej nádoby a nádrže.

V prípade zistenia úniku (netesnosti) z potrubia alebo na prírube, na hrdle tlakovej nádoby, nádrže a pod. je možné únik odstrániť za prevádzky viacerými metódami. Voľba metódy závisí najmä od prevádzkových parametrov (priemer potrubia, chemické zloženie média a jeho vplyvy, teplota a tlak), typu a veľkosti úniku, miery poškodenia základného materiálu v okolí úniku, priestorových možnostiach v mieste úniku a pod.

 1. únik na potrubí, na zvare
 2. únik na prírube (prírubovom spoji)

Oprava poškodeného potrubia, korózie a chýb vo zvaroch

Štandardne riešime opravy chýb bez úniku média pod tlakom za prevádzky:

 • oprava korózie potrubia,
 • oprava chyby vo zvarovom spoji,
  trhliny,
 • laminácia v stene potrubia,
 • poškodenie zásahom tretích osôb a ďalšie výrobné a montážne chyby.

Pre opravu týchto poškodení (chýb) pod tlakom za prevádzky používame viaceré metódy opravy, ktorých voľba závisí najmä od prevádzkových parametrov (priemer potrubia, chemické zloženie média a jeho vplyvy, teplota a tlak), typu a rozsahu poškodenia a priestorových možnostiach v mieste opravy.

Službu oprava vodovodného potrubia (vodovodu) poskytujeme pre:

bytových zákazníkov, bytové spoločenstvá, rodinné domy, spoločenstvá, neziskové organizácie, reštaurácie, bary, hotely, ubytovne, školy, nakupné a logistické centrá, priemyselné objekty, zariadenia pre seniorov, nemocnice, penzióny, kaderníctva, zariadenia miest a obcí a samospráv, zahradné objekty, štátne inštitúcie, športové zariadenia, podnikateľské subjekty a veľa iných…

Rýchly a odborný zásah za prijateľnú cenu

Okamžitý odborný zásah vás zbaví problémov s poškodeným vodovodom. Jeho opravu vykonajú skúsení a kvalifikovaní pracovníci.

Oprava poškodeného vodovodného potrubia sa spája s ďalšími činnosťami, ktoré poskytujeme. Využívame skúsenosti s výkopovými prácami, ale ovládame aj bezvýkopovú technológiu.

Koľko stojí oprava vodovodu? Cena je individuálna. Závisí od konkrétnej poruchy, terénu a ďalších faktorov. Cenovú ponuku dostanete po obhliadke, prípadne na základe vášho opisu situácie. Spoľahnite sa, že cena je vždy férová.

Máme dlhoročné skúsenosti …

Oprava vodovodného potrubia v Bratislavskom kraji

Prečo si vybrať opravu a výmenu vodovodu od nás?

 • Dlhoročné skúsenostiZa 12 rokov existencie sme obslúžili viac ako 35 000 spokojných zákazníkov
 • Najmodernejšia technikaMáme k dispozícii tú najlepšiu techniku na všetky služby v oblasti kanalizácia a voda
 • RýchlosťZásah havarijnej služby do 60 minút
 • Odbornosť v oboreVieme vyriešiť aj tie najzávažnejšie problémy s vodovodom a kanalizáciou
 • PripravenosťNa všetky situácie sme pripravení. Disponujeme 5 vozidlami havarijnej služby
 • Cenová dostupnosťU nás nájdete najvýhodnejší pomer kvalita / cena. U nás platíte vždy iba za prácu nie za hodinu.
 • Platba kartouDisponujeme terminálom pre pohodlné zaplatenie platobnou kartou.
 • PoistenieNaša spoločnosť je poistená pre prípadné škody na majetku.

Profesionálna oprava vodovodného potrubia a vodovodu. Nonstop 24/7.

Naša havarijná služba je Vám k dispozícií 365 dní v roku, 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Oprava vodovodu /vodovodného potrubia/ najmodernejšou technikou s vyškolenými pracovníkmi.

Havarijná služba Bratislava

Dobrý deň, mali sme problém s neodtekanim záchoda, našli sme si cez internet firmu HSN podľa vynikajúcich recenzií. Po telefonickej dohode na presný termín prišli, všetko zmonitorovali, prečistili, našli problém, ponúkli možnosti riešenia. Veľmi sme boli spokojni aj s prístupom aj s komunikáciou. Firmu určite odporúčame.

DanicaBratislava

Vynikajúca spolupráca, oborne a precízne vykonaná práca (monitoring, očistenie kanalizácie betónom zanesená 3/4 profilu DN 125), rýchle vybavenie. Pred zahájením prác mi bol dostatočne vysvetlený technologický postup a rozdiely oproti iným metódam. Vrele odporúčam.

ElenaPezinok

Z 5 čísiel o 23.00 mi dvíhol veľmi milý pán do 20imut bol u mňa vyriešil problém s upchatým wc Môžem len odporúčať túto havarijnú službu čistenia odpadov!!! 5 hviezd za mňa určite!
Profesionálny prístup,rozumná cena,rýchla reakcia. Odporúčam . ĎAKUJEM

RomanSenec

Lokality pôsobnosti :

Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Šamorín

Pohraničné oblasti Rakúska a Maďarska

Berg, Hainburg An Der Donau, Kittsee, Edelstahl, Wolfshtal, Markthof, Schlosshof, Prellenkirchen, Parndorf

Rajka, Dunakiliti, Mosonmagyaróvár, Bezenye, Dunasziget, Halászi, Kisbodak

MODRA, PEZINOK, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

SENEC, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie

MALACKY, Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Závod, Zohor – Vojenský obvod, Záhorie