Oprava odpadového potrubia kanalizácie na kľúč.  Sme tu pre Vás NONSTOP 24/7

OPRAVA a VÝMENA POTRUBIA KANALIZÁCIE

_

Pôsobíme v Bratislavskom kraji.

Bratislava / Pezinok / Modra / Senec / Malacky

Havarijné výkopové práce vlastnou technikou

Oprava a výmena prasknutého alebo inak poškodeného potrubia kanalizácie

Ak sa v potrubí objaví chyba, potrebujete ju okamžite vyriešiť. Rúry môžu byť prasknuté, prevalené, inak poškodené či úplne nefunkčné. Odhalíme problém a úplne ho odstránime. Niekedy stačí čistenie kanalizácie, inokedy sa nevyhnete výmene alebo oprave potrubia. Realizujeme aj havarijné opravy.

Postaráme sa o celý proces. Od lokalizácie problému až po povrchové úpravy a odvoz odpadu. Získate efektívne riešenie na mieru podľa závažnosti, dostupnosti terénu a vašich požiadaviek. Odborný a bezpečný zásah zaistia skúsení a kvalifikovaní pracovníci.

Odborný a bezpečný zásah skúseného týmu

V prípade akútneho havarijného stavu sa spoľahnite na rýchlu nápravu. Pohotovo nájdeme problém a odstránime poruchu. Naše služby využijete v bytoch, rodinných domoch, firmách a iných nebytových priestoroch.

Pri práci nám pomáha kvalitné vybavenie. Vďaka špičkovým zariadeniam a profesionálnym nástrojom je oprava účinnejšia. Disponujeme minibagrom aj traktorbagrom: uľahčujú nám výkopové práce. Niekedy sa viac hodí bezvýkopová oprava potrubia, ktorú takisto ovládame.

Čo všetko zabezpečíme?

 • oprava  odpadového potrubia kanalizácie a vodovodu na kľúč
 • oprava prasknutého vodovodného alebo kanalizačného potrubia
 • oprava rozpadnutej kanalizácie
 • výmena poškodených častí potrubia
 • úprava nesprávne napojených kanalizačných prípojok
 • oprava prírubových potrubí a rozvodov
 • sanácia potrubia

Kanalizačné šachty

Kanalizačné šachty sú dôležitou súčasťou kanalizačného systému, slúžia na vetranie, kontrolu a údržbu kanalizácií.
V kanalizačných šachtách sa vekom rozpadajú ich steny a dná, ktoré zapĺňajú kanalizáciu, čo spôsobuje upchávanie kanalizácií a ich havárie. Preto je dôležité starať sa a pravidelne kontrolovať stav šachiet aby sa predišlo havarijným stavom a úplnému upchatiu kanalizácie. Ak máte podobný problém alebo chcete skontrolovať stav kanalizačných šachiet neváhajte nás kontaktovať.

Službu oprava odpadového potrubia kanalizácie poskytujeme pre:

bytových zákazníkov, bytové spoločenstvá, rodinné domy, spoločenstvá, neziskové organizácie, reštaurácie, bary, hotely, ubytovne, školy, nakupné a logistické centrá, priemyselné objekty, zariadenia pre seniorov, nemocnice, penzióny, kaderníctva, zariadenia miest a obcí a samospráv, zahradné objekty, štátne inštitúcie, športové zariadenia, podnikateľské subjekty a veľa iných…

Oprava prasknutého potrubia | Cena je vždy férová

Poškodenie odpadových rúr je pomerne bežné v nestabilnom teréne a pod vonkajším tlakom. Tieto činitele sú často prírodného charakteru a ťažko ich ovplyvniť. Vieme ich však účinne obmedziť montážou pevnejšieho a odolnejšieho potrubia. Prípadne jeho frézovaním, aby nedošlo k havarijnému stavu.

Máme dlhoročné skúsenosti s opravou odpadového a vodovodného potrubia. Úspešne sme vyriešili prakticky všetky druhy poškodenia v odtokoch, sifónoch, vývodoch, stúpačkách a rozvodoch.

Dokážeme odstrániť poruchu aj za plnej prevádzky potrubia. Záleží na konkrétnych podmienkach a okolnostiach. Prvoradá je bezpečnosť ľudí a majetku.

Koľko stojí oprava potrubia? Cenu určíme vždy individuálne, pretože navrhneme riešenie na mieru. Závisí od náročnosti opráv, terénu a ďalších faktorov. Cenovú ponuku dostanete vopred, ideálne po obhliadke miesta. Spoľahnite sa, že cena je vždy férová.

Máme dlhoročné skúsenosti …

Oprava odpadového potrubia kanalizácie v Bratislavskom kraji

Prečo si vybrať opravu a výmenu kanalizácie od nás?

 • Dlhoročné skúsenostiZa 12 rokov existencie sme obslúžili viac ako 35 000 spokojných zákazníkov
 • Najmodernejšia technikaMáme k dispozícii tú najlepšiu techniku na všetky služby v oblasti kanalizácia a voda
 • RýchlosťZásah havarijnej služby do 60 minút
 • Odbornosť v oboreVieme vyriešiť aj tie najzávažnejšie problémy s vodovodom a kanalizáciou
 • PripravenosťNa všetky situácie sme pripravení. Disponujeme 5 vozidlami havarijnej služby
 • Cenová dostupnosťU nás nájdete najvýhodnejší pomer kvalita / cena. U nás platíte vždy iba za prácu nie za hodinu.
 • Platba kartouDisponujeme terminálom pre pohodlné zaplatenie platobnou kartou.
 • PoistenieNaša spoločnosť je poistená pre prípadné škody na majetku.

Profesionálna oprava odpadového potrubia kanalizácie Nonstop 24/7.

Naša havarijná služba je Vám k dispozícií 365 dní v roku, 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Oprava odpadového potrubia kanalizácie najmodernejšou technikou s vyškolenými pracovníkmi.

Havarijná služba Bratislava

Dobrý deň, mali sme problém s neodtekanim záchoda, našli sme si cez internet firmu HSN podľa vynikajúcich recenzií. Po telefonickej dohode na presný termín prišli, všetko zmonitorovali, prečistili, našli problém, ponúkli možnosti riešenia. Veľmi sme boli spokojni aj s prístupom aj s komunikáciou. Firmu určite odporúčame.

DanicaBratislava

Vynikajúca spolupráca, oborne a precízne vykonaná práca (monitoring, očistenie kanalizácie betónom zanesená 3/4 profilu DN 125), rýchle vybavenie. Pred zahájením prác mi bol dostatočne vysvetlený technologický postup a rozdiely oproti iným metódam. Vrele odporúčam.

ElenaPezinok

Z 5 čísiel o 23.00 mi dvíhol veľmi milý pán do 20imut bol u mňa vyriešil problém s upchatým wc Môžem len odporúčať túto havarijnú službu čistenia odpadov!!! 5 hviezd za mňa určite!
Profesionálny prístup,rozumná cena,rýchla reakcia. Odporúčam . ĎAKUJEM

RomanSenec

Lokality pôsobnosti :

Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Šamorín

Pohraničné oblasti Rakúska a Maďarska

Berg, Hainburg An Der Donau, Kittsee, Edelstahl, Wolfshtal, Markthof, Schlosshof, Prellenkirchen, Parndorf

Rajka, Dunakiliti, Mosonmagyaróvár, Bezenye, Dunasziget, Halászi, Kisbodak

MODRA, PEZINOK, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

SENEC, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie

MALACKY, Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Závod, Zohor – Vojenský obvod, Záhorie